Často kladené otázky 1. Vo vašej ponuke som nenašiel výrobok, ktorý hľadám. Je možné tento výrobok u vás zakúpiť?
  Spojte sa s nami a my sa Vám daný výrobok po tom, čo odsúhlasíte podmienky jeho dodania, budeme snažiť čím skôr zabezpečiť.

  2. Môžem si objednať výrobok s inými rozmermi, ako je vo vašej ponuke?
  Áno. Môžete si objednať väčší, či menší výrobok. Stačí len, ak sa s nami spojíte a zadáte svoje požiadavky. My sa Vám po vzájomnej dohode daný výrobok budeme snažiť vyrobiť.

  3. Čo ak mnou zakúpený tovar mi nebude vyhovovať?
  Žiaľ, u našich výrobkov ide o výrobky
  (či služby) vyrábané len na objednávku zákazníka a na základe uvedeného ich nie je možné vrátiť.


4. Musím sa pri nákupe zaregistrovať?
Nie nemusíte sa registrovať. Registrácia má však pre Vás, ako zákazníka viacero výhod, nakoľko registráciou si založíte vlastný účet, na ktorom máte prehľad prakticky o všetkých svojich podstatných aktivitách na našom e-shope.

5. Ako rýchlo odosielate objednaný tovar?
Vaša objednávka je vo väčšine prípadov expedovaná do 24 hodín.
Všetok tovar, či služby ponúkané v shope "DekorácieSk" nie sú na sklade, ale začínajú sa vyrábať až na základe objednávky konkrétneho zákazníka a sú vyrobené najneskôr do 24 od zadania do výroby (do uvedenej doby sa však nepočítajú soboty a nedele, ako i sviatky.) V prípade tovaru pri ktorom je po výrobe jeho jednotlivých častí technológia jeho skladania náročnejšia, môže byť však doba jeho kompletizácie dlhšia, čo sa následne premietne i do doby odoslania tovaru. Nakoľko sme priamy výrobcovia tovaru, je v každom prípade však tovar odosielaný v čo najkratšej možnej dobe.

Grand – MS, s.r.o.

Sledujte nás na Facebooku